Україна не братиме участь в Євробаченні 2019 року! АЛЕ ПЕНСІЇ ПІД ЧАС ВИБОРІВ ЗРОСТУТЬ.

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Україна не братиме участь в Євробаченні 2019 року! Саме таке рішення прийняла Національна суспільна телерадіокомпанія України, саме так замість українців вирішила НСТУ. Шанс втретє отримати перемогу реально був, оскільки вже наступного дня, букмекери почали приймати ставки, згідно яких Maruv входила в п’ятірку лідерів.

Отже 27 лютого крім заяв самої Maruv яка повідомила, що готова відмовитись від концертів в Росії заради участі у конкурсі, стало недостатньо НСТУ тому вони внесли додатковий пункт до контракту, який саме ніхто з сторін не повідомив. Єдине, що відомо у ньому йдеться не про виступи в країні агресора, а про щось набагато більше, що пов’язано з політикою нинішньої влади. Melovin заявив, що у його контракті не було додаткового пункту, як у Maruv.

Середня вартість артиста на Євробаченні складає близько $400 000.00 держава не фінансує артиста. Варто відмітити, що Freedom Jazz та Kazka також відмовилися від участі в Євробаченні-2019, саме вони посіли друге та третє місце відповідно.

Гарант Конституції України чинний президент Петро Порошенко не втручався в процес особисто, незважаючи на та, що ( КУ і розділ II ст.33. 1. Право на свободу пересування має первинне закріплення у ст. 33 Конституції України, ст. 13 Загальної декларації прав людини, ст. 2 Протоколу № 4 Конвенції про захист прав і основних свобод людини, ст. 12 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.)

Але втрутився Кабмін тому тепер в ЗУ намагатимуться внести пункт, який забороняє гастролі, в країні агресора Росії. Також день був цікавий тим, що У березні та квітні майже два мільйони пенсіонерів отримають доплати в розмірі 2410 грн. Про це на засіданні уряду в середу, 27 лютого, заявив міністр соціальної політики Адрій Рева.

Тому виникає дивне відчуття, «коли молодь не продається купимо пенсіонерів», Слава Україні, Героям Слава… Не дозволяйте нікому приймати рішення за нас.


ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

1192


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.