Павло Дуров створив криптовалюту третього покоління Gram курс Bitcoin падає!!!

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Засновник «Вконтакте» та до недавно її власник, Павло Дуров розробник на сьогодні найзахищенішого у світ месенджера «Telegram», заявив про створення та запуск криптовалюти третього покоління «GRAM».

Врахувавши всі недоліки блокченй-платформи «Bitcoin» Павло Дуров розробив власну TON-платформу, на базі технології шифрування даних свого месенджера «Telegram». Попередньо оголосивши про залучення інвестицій з мінімальним порогом покупки $20 млн. За попередніми підрахунками уже вдалося зібрати $4 млрд.

Нагадаємо що додатком «Telegram» користуються більше 180 млн. людей по всьому світу, а це потенційна аудиторія для нової криптовалюти «GRAM». На пред-старті ICO Дуров відмовив всім компаніям з Росії, у зв’язку з минулими подіями навколо соціальної мережі «VKontakte», коли інвестори були тісно пов’язані з російською владою, і практично змусили продати «ВК», одним з інвесторів якому відмовлено і стало відомо це MailRuGroup.Такі бренди як Sequoia Capital, Benchmark Capital и Kleiner Perkins Caufield & Byers, уже підтвердили участь в ICO. Відомо також, що Gram коштував для інвесторів $ 0,3 за токен, а в майбутньому ціна може вирости до $ 1,45-3,5.За повідомленням Financial Time в ICO Telegram Open Networks вкладають найбільші гіганти Силіконової Долини: Apple, Google, Uber, Amazon і Twitter.

Унікальна блокечейн-платформа від Павла Дурова буде називатися TON (Telegram Open Network). Унікальність її в тому що:

1. TON Services (TON-послуги) – платформа для створення незалежних мобільних додатків та сервісів.

2. TON DNS буде можливість надавати людські імена для ботів системи та сервісів.

3. TON Payments (TON-платежі) платформа мікроплатежей, яка буде захищеніша більше чим сьогоднішні традиційні системи. Основною інновацією буде можливість проводити до мільйона операцій в секунду.

4. TON Blockchain- автоматичне масштабування при збільшені кількості транзакцій і автоматично ділитися при перевантажені блоків.

5. Майнінг – відсутній!

Що буде з курсом криптовалюти «Bitcoin» після виходу «GRAM» наразі невідомо але в тому, що курс впаде орієнтовно нижче $4000 можна припустити.

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

325


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.