GoPro як вибрати екшн камеру?

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Життя сьогодні таке різноманітне, що хочеться зберегти найкращі моменти для спогадів. Особливо при активному способі життя, тобто відпочинку, драйву, та різного виду захоплень. Щоб не упустити найцікавіші моменти, були створені колись фотоапарати та відеокамери.

Тепер вони настільки вдосконалились, що існує безліч моделей та модифікацій. Важче і важче обирати, адже ринок переповнений, і пропонує від професійних моделей до любительських. Тому розглянемо зараз дуже популярні екшн-камери (Action Camera), які були створено для зйомок в самих екстремальних умовах. Переважно ними користуються спортсмени любителі в екстремальних видах спорту та відпочинку, але широко використовуються також звичайними блогерами.

Найбільш відомі світові бренди це GoPro, Sony, Xiaomi, Garmin, SJCAM, Airon, Atrix, і це далеко не весь список, бо китайських брендів з кожним місяцем стає все більше на ринку. Перед початком аналізу, необхідно визначитись з сумою, яку готові витратити на камеру, це допоможе значно зменшити діапазон продуктів різних компаній.





Але якщо маєте фінансову можливість дозволити собі дорожче, то відразу припадає вибір на GoPro. Компанія на ринку з 2002 року і підкорила своїм продуктом весь світ, до не давніх років у неї просто не було достойних конкурентів. Дана камера знімає у новому форматі 4К, котрий на сьогодні дуже набирає популярність.

А про інші формати немає смислу розповідати, адже кожен сам може їх переглянути. Ціна звісно популярної моделі GoPro HERO 4 - 16000 грн, що в свою чергу досить дорого для пересічного споживача.

В такій ціновій категорії Sony FDR-X1000V, параметри наближені до конкурента, але на жаль форма та дизайн не для кожного підійде.

Третя модель просто вразила своїми можливостями, а головне ціною. Китайська компанія випустила модель Xiaomi Yi 4K, котра прийшла на зміну Xiaomi Yi, яка стала головним болем для GoPro.

Вона коштує на сьогодні на офіціальному сайті менше 6000 грн, що майже втричі менше за конкурентів. А в її асортименті камера 12 Мр, така як у GoPro і потужніша, як в Sony FDR-X1000V ( всього 8,8 Мр ). Також вдвічі більший об'єм акумулятора 1400 mAh. Кут обзору 160 градусів, а в Sony FDR - 170 градусів.

Ще одним великим плюсом є стабілізація відео в Xiaomi Yi 4K і Sony FDR-X1000V.

Камера Xiaomi оснащена сенсорним екраном з покриттям Gorilla Glass, чим не можуть похвалитись конкуренти. Одним великим плюсом в GoPro є сильний та надійний корпус, яким можна і спуститися під воду.

А ось для інших двох камер потрібно вже спеціальний бокс, без якого краще щоб камери не падали взагалі.

GoPro це бренд, який створювався роками, показавши свою першість, але сьогодні прийшли інші, які готові боротися заради покупця. Хоч на сьогодні вийшла GoPro HERO5, яка вже з цифровим екраном та стабілізацією, але ціна 18000 грн, що залишає її далеко від попередника.

Всі інші характеристики якщо не повністю, то майже ідентичні і насправді не дуже важливі. Після аналізу однозначно перемагає Xiaomi Yi 4K, виклавши близько 6000 грн отримуєте чудовий пристрій, який завжди збереже цікаві моменти із життя.

Якщо ж ціна кусається, варто звернути увагу на інші бренди та моделі, які згадувались на початку.

Хоча щоб зберегти Ваш час, зверніть увагу на модель Xiaomi Yi, котра показала свою неперевершеність, ставши головним конкурентом GoPro і коштує вона всього близько 2400 грн. Це ідеальний бюджетний варіант, який вже обрали тисячі людей! Або ж трохи дешевшу камеру SJCAM, як не дивно, але компанія теж доволі популярна на ринку.

SJCAM 4000 також знімає Full HD видео 1080р, як і більшість аматорських камер. І при цьому ціна менше 2000 грн. Яку б камеру Ви не вибрали, вона збереже неймовірні емоції вчорашнього дня, адже це її робота…


ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

1414














ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.