Життя ціною в лайк! Українка хвора на рак намагається зібрати кошти за допомогою Інстаграм.(оновлено)

Данную статью Вы можете прочитать на русском
27 семирічна Дарина Кравченко, хвора на рак (Лимфому Ходжкина) збирає кошти за допомогою соціальних мереж, вперше діагноз дівчині поставили ще у 2007 році. Тоді у 2007 році у Дарини була "IV стадія А, Лимфома Ходжкина" рідні продали квартири та було проведено 9 хіміотерапії, складна операція з трансплантації кісткового мозку, дівчина була сама для себе донором.

Через дев'ять років ремісії, Дарині ставлять знову діагноз "Лимфома Ходжкина нодулярний склероз", але оскільки це захворювання повторне стандартних хімії терапії не підходять, потрібна інші хімія ціна якої 150 тисяч гривень один курс, (Курсів має бути вісім) і цього разу Дарина, не може бути сама собі донором!

Дарині необхідна алогенна трансплантація кісткового мозку від іншої людини (ціна в Німеччині 220 тис. €, в Турецькій клініці - попередньо - 120 тис. $). В подальшому реабілітація - ціна її від 100 до 150 тис. $. (В залежності від ускладнень).Вперше інформація про Дарину Кравченко з'явилася в сюжеті "програми гроші" на каналі "1+1", дівчина розповідає про своє захворювання, та намагається зібрати кошти за допомогою відомих блогерів. І хоча в описі під відео опублікованому на відеохостингу You Tube каналу "1+1" не вказані жодні реквізити та посилання на соц. мережі дівчини, журналісти "програми гроші" називають це експериментом та намагаються допомогти поширивши інформацію.

Отже кожен Ваш лайк, репост, може врятувати життя Дарині Кравченко, оскільки чим більша кількість лайків, репостів, тим швидше відео та профілі соц.мереж вийдуть в тренди.

Також можна і просто перевести кошти на рахунок Дарині Кравченко (КАРТА ПРИВАТ 4149 4996 4503 1756 Кравченко Дарина Олегівна), підписатися на соц. профіль в facebook Help Dasha Врятуємо Дашу

Instagram: _dasha_my_life

Оновлено 30.01.2018

На жаль з 26 листопада 2017 року коли вийшла дана стаття, та два сюжета каналу 1+1 програми "Гроші" позитиву мало. Дарина провела аукціон "Мистецтво заради життя" це мабуть найбільша позитивна подія в її житті, що дала надію їй жити далі, але час на жаль з кожною хвилиною зменшується.

Дарина почала вести Youtub канал My Life Dasha в цьому каналі цікаві інтерв'ю екстравагантних та творчих і безперечно успішних людей, обов'язково підпишіться на канал та перегляньте його.

Дивно але факт залишається фактом в цьому світі "Гроші вирішують все". Якщо Тобі є 18 і у тебе є рідні, тоді уваги чи допомоги від незнайомих дуже мало. Дарині потрібно 250 000 євро це станом на сьогодні 8 750 000 гривень Дарині вдалося зібрати всього 7,5% від потрібної суми. Судячи з акаунту Інстаграм рідні продають останню квартиру, що б врятувати життя Дарині Кравченко.

З моменту написання цієї статті (26.11.17р.) її прочитало 500 чоловік на сайті та 2500 в миттєвій фейсбк версій це 3000 чоловік як б кожен пожертвував хоча б 10грн. це було б 30000грн. Бачите всього 10грн. мають велике значення, зробіть маленьке диво не дозвольте фразі "Перейматися тільки за близьких" перемогти.

Поділіться цією статтею або сюжетом каналу 1+1 дива трапляються, не тільки коли в них віриш але й коли допомагаєш безкорисливо. (КАРТА ПРИВАТ 4149 4996 4503 1756 Кравченко Дарина Олегівна)

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

1757


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.