Bitcoin – це справжня мильна бульбашка загроз для долару США немає...

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Революція ЕЛЕКТРОННИХ (КРИПТО) валют. BITCOIN б'є всі РЕКОРДИ і стає мильною бульбашкою. Ще з років першої світової війни (1914р.), навіть раніше , Американська валюта долар (USD), вважалась світовою валютою, яка забезпечувала підтримку долару США, золотовалютними запасами. Але має право на існування і така думка: «Американська валюта – це мильний пузир і він рано чи пізно лопне». А тим часом стрімкої популярності набувають «крипто» чи «віртуальні» валюти. Одна із них, звичайно ж це BITCOIN руйнує всі стереотипи і досягає рекордного росту 7570$ за 1 BTC.

BTCUSD – цифрова (електронна) валюта, в народі ще називають крипто або віртуальна валюта яка є найпопулярніша в світі серед інших 1100 і більше крипто валют. BITCOIN є повністю децентралізованою валютою і не має емісії цінних паперів і саме в цьому її ціність. За даними Coindesk 8 листопада 2017 року котировки BTCUSD зросли до рекордного рівня з позначкою 7880$. Капіталізація цієї супер валюти становила 125,3 млд.$. а сукупна вартість ринку криптовалюти досягла рекордного показника в 202 млрд доларів. Та вже 10 листопада 2017 року пара BTCUSD знизилась до рівня 6721 $. Аналітики вважають що «швидкий» ріст спровокувала біржа Chicago Mercantile Exchange яка прийняла рішення про включення BITCOIN до складу свої торгових активів.

Але хоча за задумом творця системи — Сатоші Накамото, — будь-яка центральна емісія повинна бути скасована й замінена на персональну (особисту) емісію самих громадян, та повністю децентралізована. На даний момент 48% всіх біткойнів, знаходиться в гаманцях людей які так чи інакше відносяться до криміногенного світу. Bitcoin мав бути альтернативою фінансової системи, а не спробою приховування податків, за допомогою криптовалют.

Уоррен Баффет найвпливовіший інвестор світу, сказав: «Bitcoin – це справжня мильна бульбашка». Як йдеться в публікації Marketwatch, в ході зустрічі зі студентами в американській Омасі фінансист прокоментував вкладення коштів у віртуальну валюту, і за його словами, значне зростання ціни і капіталізації біткойна мільярдера не вражають. «Неможливо оцінити Bitcoin, оскільки він не є активом, який має цінність», – заявив він, додавши, що спрогнозувати, наскільки високо може підвищитися вартість біткойнів, неможливо, тому що «це – своєрідна справжня бульбашка».

Пол Кругман Лауреат Нобелівської премії з економіки 2008 року. Пол Кругман теж вважає, що будь-які криптовалюти, а також і Bitcoin, вкрай нестабільними і не бачить альтернатив американському долару як універсальної валюті. "Будь-які криптовалюти — це бульбашки, що дуже нестабільні". Пол Кругман додає, що загроз для долару США немає, долар США ще довго буде універсальною світовою валютою, незважаючи на виклики, які періодично трапляються. І що головне, я не бачу долару альтернатив.

Провідний експерт та один з розробників Bitcoin Майк Херн, що витратив 5 років на підтримку та вдосконалення, механізму роботи криптовалюти Bitcoin, ще 14 січня 2016 року пішов з проекту. Ось цитата з офіційного блога Майка Херна: Але, незважаючи на те, що дізнавшись про те, що Біткін може вийти з ладу, все ще дуже засмучує мене. Основні принципи порушені, і що б не трапилося з ціною в короткостроковій перспективі, довгострокова тенденція, мабуть, повинна бути зменшена. Я більше не буду брати участь у розробці Bitcoin і продаю всі мої монети.

Це не вдалося, тому що спільнота зазнала невдачі. Що означало бути новою, децентралізованою формою грошей, якої бракувало "системно важливих інститутів" і "занадто великих, щоб зазнати невдачі" стала ще гіршою: система повністю контролюється лише декількома людьми. Гірше того, мережа знаходиться на межі технічного колапсу. Механізми, які мали б запобігти цьому результату, розвалилися, і в результаті більше немає підстав вважати, що Bitcoin може бути набагато кращим, ніж існуюча фінансова система.

Існує декілька способів отримання цих віртуальних біткойнів. Наприклад через програму яку встановлюєте на свій комп’ютер, заводите електронний гаманець, і ваш пристрій надається для генерації нових блоків транзакції (підтримка роботи платіжної системи) а ви отримуєте віртуальні бали. Простими словами, це отримання винагороди в обмін на потужність вашої ЕОМ (електронно обчислювальної машини). Є і легші, але більш коштовні варіанти, BITCOIN можна купити на біржі крипто валют або на автоматичних біткойн-обмінниках. Але і курс у цієї ел. валюти, про який ми описували вище, захмарний.

Через проблеми з пропускною здатністю в мережі біткойн, коли велика кількість транзакцій перевищувала час їх обробки мережею і користувачам приходилось очікувати щоб провести свої транзакції, або виставляти підвищену комісію після якої були в пріоритеті. Самі користувачі додали поновлення SegWit2x. Що розганяло розмір обчислювального блоку з 1 до 2 МБ. Таким чином BITCOIN розділився на Класичний BITCOIN (BTC) і BITCOIN CASH (BCC).

Редакція сайту А-ДЕ? рекомендує тримати свої заощадження в національній валюті, так Ви зміцнюєте країну в якій живете.

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

288














ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.