Apple повний провал: акції в дедлайні iPhone X. Тім Кук зруйнував все, що так довго будував Стів Джобс!!!

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Повний провал ще почався в серпні 2017 року, коли не вийшов обіцяний iphone 8 саме він був втіленням справжньої мрії, натомість iphone 8 вийшов в кінці вересня, з характеристиками iphone 7. До вересня 2017 року конференцію Apple чекали з нетерпінням, але після смерті Стіва Джобса, та провалу iphone 8, все ажіотажу немає, зароблені Стівом мільярди тають з кожним днем.

APPLE iPhone 8 – Великий провал чи стратегічний хід для просунення довгоочікуваного ювілейного випуску iPhone X. Вже в перші дні продажу, 8-мий «айфон» не викликав ніякого ажіотажу, не говорячи про ті черги які раніше вишиковувались при старті нових моделей компанії APPLE.

Як відомо, Apple найбільша технологічна компанія у світі і є другим найбільшим виробників смартфонів, поступаючись компанії Samsung. Акції APPLE торгуються на Лондонській фондовій біржі і біржі NASDAQ. За даними NASDAQ, при старті продажів нового iPhone 8, вже в перші хвилини виявились надто збитковими, і біржа зупинила продажі. На фоні цього, за тиждень часу капіталізація компанії зменшилась на 43 млрд. доларів.

Цифра справді вражає -43 мільярда доларів США, а це по курсу 27грн/1$ 1,2 трильйона гривень, для порівняння бюджет України на 2017 рік був закладений на рівні 727 млрд гривень, це 26,9 млрд доларів США по курсу 27грн/1$.

І хоча Тім Кук робив ставки на Apple Watch - носимі гаджети, на його думку, повинні були поступово замінити смартфони, але цього не сталося. Спочатку Apple Watch купували добре, але вже в 2016 році продажі просто стали, це був перший провал глави Apple Тіма Кука.

Ще з виходом iPhone 7, обвал ринку продаж становив 11,5%, а доля продажів на світовому ринку знизилась 3 18.2 до 15.3 %. За 2016 рік обсяг продаж компанії становив 215,6 млд. доларів, це на 7.7 % менше ніж за 2015 р. А прибуток компанії становив 60млд.,що є меншим на 15,7 %.

Але не все так погано. Як пояснюють експерти, аналітики, і самі користувачі, iPhone 8 мало чим відрізняється від попередніх моделей, і не має суттєвих покращень. Тому всі чекали вже на новий iPhone X, в якому багато змін і покращень як дизайну так і системи в цілому. І очікування виправдались. Офіційний старт продаж який відбувся 3 листопада, 2017р. викликав чи малий ажіотаж. На фоні цього акцій на фондових біржах, і авторитет компанії знову пішли на підйом.

Та все-таки факти що Тім Кук руйнує все, що створив Стів Джобс, говорять самі за себе Apple MacBook Pro найпопулярніший гаджет компанії з 2009 року, колись гордість, не оновлюється аж з 2012 року. І коли на наприкінці 2016 року таки оновлення вийшло критики було більше, чим позитиву все через розробників які відмовились від звичних портів і безальтернативно ввели USB Type-C. Тепер що б підключити до MacBook Pro бодай новенький телефон iPhone 7 чи новіший потрібно придбати безліч перехідників.

Також iPad був проривом компанії в 2010 році і дійсно продавався успішно до середини 2012 року, після смерті Стіва Джобса з кожним роком продажі зменшувались і запуск iPad Pro в 2015 році не врятував ситуацію. Єдине чим він найбільше відрізнявся від попередників це режим Split View в iOS 9, який дозволяв запускати 2 додатки на екрані одночасно, рішення класне але надто пізно. Про iPod взагалі мова йти не може, адже падіння продажів та відсутність сучасного оновлення за часів Тім Кука практично прирекло цей гаджет на повний занепад.

Також Тім Кук продав у серпні 2017 року, всі акції які йому подарувала компанія Apple в якості річної премії, «хорошої роботи» за минулий рік, та Тім продав всі отримані акції за крок до презентації iPhone 8.

Провал Тіма і iPhone 7s і iPhone 7s Plus, iPhone 8 практично вони нічим не відрізняються від iPhone 7, який таки покращив ситуацію, але здивувати кращою камерою, та водонепроникністю, по стандарту IP68 більше не було чим.

«Десяте Яблуко» від APPLE iPhone X З листопада 2017р. відбувся офіційний старт продаж нового і водночас ювілейного гаджету iPhone X. В магазинах Apple Store біля 50 країн світу вже можна придбати цей довгоочікуваний Devise. Ще до старту продаж в багатьох країнах вистроювались тисячні черги, щоб першими придбати новий і найдорожчий iPhone. Цінова категорія iPhone X в діапазоні від 999 – 1 200 $ в залежності від країни.

В Україні 10 Айфон поки що не продається. Очікувана ціна продажу цієї новинки в районі 40 тис. грн. Приблизний старт продажу в нашій країні грудень - січень. Основною відмінністю від попередніх моделей iPhone, і інших його конкурентів стала технологія розпізнання обличчя – Face ID. Передня камера розпізнає обличчя користувача і відбувається миттєве розблокування. Якщо щось пішло не так, то можна розблокувати його за допомогою пін-коду.

В перше за декілька останніх років iPhone X отримав новий, зовсім інший, вдосконалений дизайн. А саме: екран займає всю передню панель смартфону, але все-таки є невеличка вставка вгорі екрана на якій розмішені датчики, камера і т.д.; в перше за 10 років повністю відсутні кнопки на смартфоні; також впроваджена безпровідна зарядка. З’явились анімовані смайлики нового покоління - Animoji.

Технічні характеристики iPhone X:

- Колір: «сірий космос»; сріблястий

- Об’єм пам’яті 64 і 256 ГБ

- Розміри: 143,6 х 70,9 х 7,7

- Дисплей OLED Super Retina з підтримкою HDR.

- Розмір дисплея 5.8 дюйма з розширенням 2436 х 1125

- Процесор: А 11 Bionic; 64-біт.; нейронна система; вбудований співпроцесор руху.

- Камера: подвійна 12Мп З ширококутним об’єктивом.

Чекаєм продажу в Україні !

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

971


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.