«За три рублі нападем на США» Масова Шизофренія в Росії! (відео)

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Як можна описати Масову шизофренію? Російські скріпи дали мабуть тріщину, хоча ні для Росії звична річ вести пропаганду та залякування в Божому храмі. Нормальним людям важко сприйняти те, що на відео співає Санкт-Петербурзький Концертний хор, адже слова пісні це расова дискримінація, це перевага над іншими, знущання над людьми, та піднесення себе над іншими. Тобто порушення багатьох статей ООН Конвенції з прав людини.

Концертний хор Санкт-Петербургу виконав пісню, про атомну підводну лотку, що готується нанести удар по Вашингтону. 23 лютого 2019 року в соборі Ісакиєвському на концерті, що був присвячений до святкування російського свята: «Дню защитника Отечества».

Автор пісні Андрій Козловський написав її в 1980 році, під час навчання на кафедрі Ленінградської лісотехнічної академії. Тоді за свою витівку автора пісні було покарано доганою та пригрозили виключенням. Тепер за те, що його пісню виконав маловідомий хор уже називають пропагандистом Кремля.Як розповідає сам Андрій Козловський «Ми тоді ходили до пивного ларька маршем, з автоматами, і співали там: "Тру-ля-ля, тру-ля-ля" - ось і все ",» Керівник хору Володимир Біглецев дотримується тієї ж точки зору: це був жарт без будь-якого політичного контексту.

ТЕКСТ ПІСНІ

На подводной лодочке с атомным моторчиком Да с десятком бомбочек под сотню мегатонн Пересек Атлантику и зову наводчика: «Наводи, говорю,- Петров, на город Вашингтон!»

Тру-ля-ля, тру-ля-ля, Все могу за три рубля! Здравствуй, новая земля Неприятеля!

И на самолетике сверху друг мой Вовочка Не с пустыми люками в гости прилетел, На подводной лодочке да с атомным моторчиком Экипаж веселую песенку запел.

Тру-ля-ля, тру-ля-ля, Можем все за три рубля! Ты гори, гори земля Неприятеля!

Сладко дремлют в Норфолке огоньки по берегу, Спят усталые игрушки, негры тихо спят, Ты прости, Америка, хорошая Америка, Но пять сотен лет назад тебя открыли зря.

Тру-ля-ля, тру-ля-ля, Все могу за три рубля! Пополам гори земля Неприятеля!

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

209


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.