Куди поїхати відпочивати?

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Куди поїхати відпочити, море, гори, озера? Відпочинок повинен бути по замовчуванні цікавим, корисним і звичайно незабутнім. Ми підготували кращі місця України, для відпочинку про які Ви могли не знати чи просто забули. Чи повірите Ви що це Україна така різна, подекуди дивна, але 100% неповторна, відпочивай в Україні.

Озеро Світязь

Світязь — найглибше озеро в Україні. Розташоване в межах Шацького району Волинської області. Шацькі озера включають в себе більше 30 озер, кожне різноманітне по своєму.

На озері ви можете, крім плавання та засмагання, порибалити, взяти на прокат човен, походити по соснових лісах шацького парку. Зупинитись можна як в готелях, так і наметах, запасіться фільтром для води, та дровами.

Голубі озера

Голубі озера — озера в Ріпкинському районі Чернігівської області. Чотири озера з надзвичайно чистою водою, дно озер вкрито кварцовим піском, що має лікувальні властивості, та надають озерам яскраво голубого кольору. Щороку Блакитні озера приймають близько 250 тисяч туристів, з України, Білорусі, Польщі, також це улюблений відпочинок для місцевих жителів. Зимою озера не втрачають своєї популярності завдяки, зимовій рибалці, полюванні, катані на лижах та ковзанах.

Буцький каньйон

Буцький каньйон, що утворений в протерозойських гранітах яким більше двох мільярдів років, розсташований поряд смт Буки, Черкаської області. Дивовижний водоспад „Вир” можна побачити за мостом автодороги Буки – Київ, за водоспадом природа створила Буцький каньйон, розташований на 800 м нижче греблі колишньої Буцької ГЕС.

Відпочивальники розповідають, що це щось неземне, наче повернутися в епоху неоліту. Тут Ви зможете поплавати, порибалити, полазити по скелях, втамувати спрагу з джерельних колодязів, що розташовані серед скель, розмістити намет та отримати максимум задоволення від неповторної рекреаційної зони.

Дністровський каньйон

Найпрекрасніший Дністровський каньйон — створений річкою Дністер і розташований серед чотирьох областей: Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької.Дністровський каньйон є одним з семи чудес України, а унікальний мікроклімат, “ефект субтропіків” утворюється завдяки стінам каньйону що сягають понад 120 метрів у висоту, весна приходить сюди на один місяць швидше, а літо триває довше.

До каньйону входить і Бакота - затоплене селище що було великим містом ще 1024р. н.е. і в 1981 році було затоплено внаслідок будівництва Новодністровської ГЕС, і 16-ти метровий Джуринський водоспад найбільший рівнинний водоспад України. Щоб побачити всю красу Дністровського каньйону потрібно вийти на Червону гору, та насолодитись неповторною панорамою.

Озеро Бребенескул

Бребенескул - найвисокогірніше, розташований у південно-західному схилі Чорногірського хребта. Вода у озері кришталево чиста, температура влітку +15°С, наповнюється в основному за рахунок опадів та грунтових вод. Чудове чисте карпатське повітря, неймовірні краєвиди, світанки та заходи сонця, ранній туман ну і зорі, все це Вам подарує зупинка біля озера Бребенескул в наметі.

Синевир

Синевир - найбільше озеро Українських Карпат, та є їх візитною карткою. Нажаль поплавати чи порибалити не вийде, оскільки риболовля заборонена, а температура води +11 - +14 °С тому плавання в озері може закінчитись трагічно. Місцеві жителі говорять, якщо молоді люди познайомилися та покохали один одного біля цього озера, то на них чекає справжнє кохання, тому багато пар приїжджає сюди, святкувати весілля, турбази навколо цьому сприяють інфраструктура збільшується з кожним роком.

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

4511


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.