Шедевр реклами від IKEA.

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Дуже часто хорошої реклами просто не існує, тим більше на телебаченні в Україні. Таке враження, що пів країни страждає на проблеми зі шлунком а друга половина є жінками і не те що б проблеми, а вибір та різновид прокладок вражає.

Якщо вірити рекламі по телебаченню то перед весною всі стають масово алергіками, а зимою хворіють на ОРЗ, ОРВІ, ітп. Якщо в інтернеті ще хоч якісь креатив, адже не так легко втримати користувача увагу, чи викликати бажання клікнути по рекламі то телебачення просто промиває «міски».В Євросоюзі ситуація набагато краще, вимоги до реклами більш жорсткі, так просто назвати продукт «номер однин», чи «найкращий» неможливо.

Реклама компанії «IKEA» дійсно є шедевром, що неділі вони випускають щось нове та цікаве. Сьогодні ми покажемо рекламу про привидів, дивно правда? Компанія що є лідером в сфері виробництва меблів та аксесуарів, знімає рекламу про привидів. Як взагалі це пов'язано?

Девізом реклами є: «Нехай кожен день буде прекрасним». «Ми хочемо, щоб люди висловлювали себе через декорування будинків. Поки інші компанії виявляють обережність, пропонуючи нейтральні кольори текстилю, ми продаємо яскраві тканини, що допоможуть власникам будинків заявити про себе по-справжньому. Лорен Тірсен Менеджер з маркетингу IKEA в Ірландії і Великобританії»

Тому всім піарникам на замітку, пов’язуйте непозв’язуване, і все буде ОК.

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

433


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.