Іванофранківці можуть залишитись без опалення та гарячої води. СТЕК vs ІВАНОФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ борг через непрофесіоналізм в розмірі 36 млн. грн.

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Частина мешканців Івано-Франківська яких обслуговує ТОВ Станіславська теплоенергетична компанія (СТЕК), можуть залишитися без опалення та гарячої води у 2017-2018 році.

А все через порушення з сторони компанії СТЕК обсягів лімітів (номінацій) газу. Так ще 6 жовтня СТЕК не уклав угоди з постачальником газу НАК «Нафтогаз України».

Що це все означає для простого населення СТЕК повідомив на своєму офіційному сайті, про відсутність договору реструктуризації боргу за спожитий газ, за попередні роки. Також ТОВ СТЕК пустив подачу теплової енергії по теплових магістралях міста ще 23 жовтня 2017 року, але того ж дня ІВАНОФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ припинив подачу газу ТОВ СТЕК.

Причиною таких дій з сторони ІВАНОФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ є таж таки причина відсутність договору, але ТОВ СТЕК і надалі не укладає договір стосовно лімітів газу, оскільки борг що утворився це борг, не кінцевих споживачів (мешканців міста), що не оплачують за надані їм послуги.

Ще у жовтні 2016 року та березні 2017 року ТОВ СТЕК здійснив самовільний несанкціонований відбір газу, чим завдав збитків ПАТ «Івано-Франківськгаз» у розмірі 36 млн. грн. а тим самим і НАК «Нафтогаз України». Про це повідомив на офіційному сайті комерційний директор ПАТ «Івано-Франківськгаз» Віктор Кедик.

Постає питання чому некомпетентні люди працюють в таких організаціях, що не вміють визначити номінацію (ліміт) газу?

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

841


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.