Затемнення, що змінить ваше життя назавжди.

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Сонячне затемнення 11 серпня 2018 року, наскільки зміниться життя кожної людини. Відбудеться воно в знаку Лева 18 градусів. Завжди сонячне затемнення відбувається в новій фазі місяця (молодик-фаза місяця).

Попередня затемнення яке було 27 липня 2018 року, було важке і важко переносилось, це зміни, що відбувалися в особистому житі кожного з нас. Якщо 27 липня Сонячне затемнення приносило переважно сімейні потрясіння, втрата роботи чи близьких, втрата друзів, розірвання старих зв'язків які себе віджили, одним словом було негативним і позитиву не було.

Це затемнення, що відбудеться 11 серпня 2018 року буде дарувати лише зміни та позитив, це найкращий час для початку чогось нового, зміни можуть початись за 5 днів до затемнення та 5 днів після. Також крім затемнення планети розмістяться в кармічнний вузол, що утворить трикутник з планет. Затемнення подібного типу було 11 серпня 1999 року, а подібне до нього 2008-2009 рік, тому якщо пам’ятаєте, що відбувалося в 1999 році ситуація може програтися знову. Цикл затемнень закінчиться в 2019 році це буде 21 січня наступного року.

Тим неменше справи які ви почали ще в лютому 2018 році почнуть благополучно вирішуватися для всіх знаків зодіаку, в цей період затемнення найкраще посіяти зерна для початку чогось нового, хоча б створити план. Важливо також відмітити що аж 6 планет буде ретроградних. Затемнення буде відбуватися в знаку Лев, а це вогняний знак, тому рішення ваші будуть кардинальні та без поворотні, палити мости раз і назавжди, погоджуйтесь на нові пропозиції та втілюйте свої мрії.

Овен (затемнення в V домі (відповідає за ТВОРЧІСТЬ)). Творчість саме ця риса буде проявлятись по максимуму, сектор дітей народження дітей, можливо ви відкриєте дитячий садок, змагання та конкурси. Бізнес повинен бути заснований на вашому хобі, також це період нових знайомств та романтичних відносин. Також ви повинні реалізувати старі проекти та мрії які засновані на творчій складовій. Можливе одруження це буде вдалий шлюб навіки.

Телець (затемнення в IV домі (відповідає за ДІМ ПРОЖИВАННЯ)). Нерухомість все, що пов’язано з переїздом ремонтом, зміна проживання, зміна роботи, зміна місця навчання. Відвідування місць дитинства, зустріч людей з раннього дитинства. Можливо навіть переїзд на постійне місце проживання в іншій країні. Стосовно роботи то це відкриття або сімейного бізнесу або фріланс.Близнюки (затемнення в III домі (відповідає за зв’язки з навколишнім світом)). Приїзд давніх родичів, народження брата чи сестри, поповнення в сім’ї, налагодження контактів з родичами чи друзів сім’ї. Вам потрібно подолати сором’язливість набратись сміливості та втілити свою мрію, придбайте новий автомобіль чи інший вид транспорту, або запишіться на танці. Таємниці від близьких вам відкриються, вмійте слухати.

Раки (затемнення в II домі (відповідає за фінанси)). Два роки ви шукаєте фінансову можливість заробляти більше, ось настав час змінити роботу, ви знайдете новий або додатковий вид доходу. Одні двері фінансів закриються інші відкриються. Не тримайтесь за минуле та те, що маєте не бійтесь втрачати, тільки коли розстаєтесь з чимось старим отримаєте щось нове, роботу. Саме зараз вам потрібно ризикувати що б потім пити шампанське.

Леви (затемнення в I домі (відповідає за зовнішній вигляд та публічність)). Початок абсолютного нового, нові зв’язки допоможуть відкрити щось нове, та отримати щось нове. Відношення до себе за рахунок інших людей зміниться. Можливі розлучення та крах старих відносин. Багато доріг які ви можете обрати для себе, і у вас все вийде, спорт вам допоможе, ви побачте знов таки за рахунок інших , що інше життя існує ви розірвете власний кокон та зруйнуєте стереотипи.Діви (затемнення в XII домі (ввідповідає за СОН, МРІЇ, АНАЛІЗ)). Навчіться відключати негативні думки, шукайте роботу в нічні зміни. Еміграція в інші країни, вагітність та таємні знаки, інформація яка може змінити майбутнє. Таємні вороги проявиться, друзі покажуть інші сторони, найкращий час звільнитись від залежності поганих звичок, впливу інших людей.

Терези (затемнення в XI домі ( відповідає за Соціальну діяльність)). Нова робота, новий колектив, нові друзі, новий вид бізнесу, що пов'язаний з інтернет діяльністю або публічністю. Нова кількість людей, що зайдуть у ваше життя змінить його до непізнаваності. Ви зможете об’єднувати людей та керувати публікою, більше друзів та нові обов’язки уже чекають вас. Ви 100% зміните роботу або знайдете підробіток абсолютно новий у новій галузі.

Скорпіон (затемнення в X домі (відповідає за СТАТУС, КАРЄРУ)). Новий статус на новій роботі, нова робота та зміна напрямку. Ви почнете все з чистого листа, і досягнете успіху, ви покажете світу хто ви є, ваше ім’я стане брендом. В соціальному плані ваш статус зміниться, відношення до вас оточуючих буде викликати захоплення та вдячність, ви самі будете в захваті від себе. Фінанси прийдуть нізвідки але це будуть чесно зароблені кошти і їх буде більше ніш зазвичай.

Стрілець (затемнення в IX домі (відповідає за ПОДОРОЖІ)). Можливість подорожувати за рахунок, роботи чи навчання, можливості вашого хобі теж змусить подорожувати. Спілкування з іноземцями, можливість підписати вигідний контракт. Релігійні погляди можуть переглядатися, ви відкриєте щось нове для себе, інші культури, відкриють нові погляди нову інформацію смисл життя теж зміниться. Не опирайтеся новим змінам вони тільки на краще.Козеріг (затемнення в VIII домі (відповідає за фінанси та інвестиції)). Отримати позику можете коли забажаєте, зміна доходу в сім’ї. Довіра до себе та інших, нові знайомства кому зможете довіряти. Непередбачувані ситуації пов’язані з фінансовими витратами, або розподілу чи відчуженню майна. Будьте обережні у заняті спорті. Новини пов’язані з родиною, народження дітей, вагітність, виграш в лотерею.

Водолій (затемнення в VII домі (ввідповідає за ВІДНОСИНИ)). Сім’я стане головним у вашому житі. Ваші вороги є явними та проявлять всі свої плани. Ваші відносини з коханою людиною або вийдуть на новий рівень або розсипляться. Нове партнерства в бізнесі, нові клієнти. До вас прийде нове коло партнерів, і в особистому житі нові знайомства. Вам буде боляче вас обмануть і ви зрозумієте хто є хто, біль пройде а досвід залишиться назавжди.

Риби (затемнення в VI домі (відповідає за ЗДОРОВЯ та спосіб життя)). Нова посада на теперішній роботі, нова інформація про співробітників, нове керівництво. Новий спосіб харчування, звільнення від шкідливих звичок, способи покращити здоров’я та харчування, новий вид спорту. Можете завести домашніх улюбленців. Добре висипайтеся та будуйте нові плани на майбутнє, нові обов’язки від яких отримуватимете задоволення, нова енергія уже входить у ваше життя.


ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

584


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.