Рецепт Успіху!

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Люди що змінюють світ таких людей всього 1%, неодмінно стають мільйонерами, та що вони для цього роблять? Яку освіту отримують? Як мислять? Ця стаття не про мільйонерів, які почали на чомусь заробляти, вигідно купили акції чи bitcoin, а про людей які не ставили мети заробити мільйони, а змінити світ на краще! Все починалося з мрії, але не просто мрії а з масштабної мрії.

Кожен з таких успішних людей як Біл Гейтс, Стів Джобс, Генрі Форд, Марк Цукерберг , Ларрі Пейдж і Сергій Брін, які змінили світ, і поза замовчуванні стали мульти мільярдерами. Всіх успішних людей об'єднує лише одне, це ціль ту яку вони поставили, а ціль почалася з мрії, великої та масштабної мрії, правда масштабна вона для нас зараз для них вона просто була мрією, що зрештою перетворилася на чітку ціль з досконалим планом її досягнення.

Та лише один відсоток населення світу мислить та діє саме так, як описано вище а 99% приймають ідеї та розробки 1% населення світу. Люди що входять до 1% не терплять тиску, не допускають не компетентних людей до своєї справи, обирають самотність для натхнення щоб створити щось велике.

Успішні люди що є цим 1% багато слухають, вміють вислухати, не приймають поспішних рішень, шукають факти, багато аналізують, продумують кожну деталь. Вони розуміють що клієнтами їх продукту чи послуги є 99% населення, там де інші кажуть що це нереально 99% населення, вони вважають інакше, де інші отримують поразку вони бачать успіх адже є досвід поразки.

Простота та водночас складність їх продуктів, розробок, компанії, вражає! Отже вони починали з мрії, поставили ціль, склали план де продумали кожну деталь, розбили план на частини з чіткими датами втілення, були наполегливими та дотримувались плану.

Що ж за простота та складність в їх ідеях? Генрі Форд засновник Ford Motor Company, поставив чітку ціль створити V-образний, 8-циліндровий двигун, він кожного дня заходив до цеху з робітниками що створювали його, але багато фахівців та інженерів пояснювали йому, що це неможливо це проти законові фізики, це нереально ітп. Але Генрі кожного дня приходив і говорив одну фразу “Ви створили” і кожного дня йому говорили “Ні зрозумійте це неможливо тому, що...” Одного дня відповідь була короткою “Так”, саме так світ побачив перший V-образний, 8-циліндровий автомобіль який був поставлений на конвеєр і став доступний для кожного.

Біл Гейтс засновник Microsoft, мав чітку ціль, комп'ютер в кожен дім, в той час комп'ютер використовували лише на підприємствах і не було потреби у використані вдома, ігрова комп'ютерна галузь не була поширеною, тай взагалі для пересічної людини це був ящик з чорним екраном та набором з чисел та літер. Уявіть собі скільки потрібно було зробити що б комп'ютер став популярним і був затребуваний.

Стів Джобс засновник Apple, його ціль була комп'ютер в телефоні, зробити телефон не тільки для дзвінків а повноцінним комп'ютером, що здатний на все що й комп'ютер але це ще телефон і плеєр і фото-відео камера.

Марк Цукерберг засновник Facebook, цілю було об’єднати людей, дати можливість ділитися моментами свого життя одночасно з великою кількістю друзів. Погодьтесь кожному з друзів чи родичів, переповідати як відпочив чи провів літо та показувати фото-відео фрагменти, без соціальної мережі було б складно та повільно.

Ларрі Пейдж і Сергій Брін засновники Google ціль швидкий пошук інформації, двоє абсолютно різних за поглядами на світ людей в перший день знайомства в університеті, сперечались щосекунди, але саме у суперечках виникла ідея створити Backrub тепер це Google.

Як бачите прості ідеї для зручності, що покращили життя багатьом вплинули на світову історію, принесли мільярди своїм творцям дехто без спеціальної освіти, але не здавався та чітко виконував свій план так мрія здійснюється якою б масштабною вона не була.

Але є речі які стримують деяких людей ну це 99% людей:)

1.Мрійте масштабно, з мрії починається все, мрійте детально бо деталі мають значення.

2. Викиньте всі дисконтні карти, купуйте тільки те, що вам потрібно а не те що зі знижкою чи по акції.

3. Платіть за авторство, коли слухаєте музику чи переглядаєте фільм, або користуєтесь програмою, це стимулюватиме заробляти більше.

4. Без чіткого плану з датами виконання, успіху не буде ніколи!

5. З ким ви будете коли досягнете бажаного, або з ким варто попрощатись уже сьогодні?

6. Мрія, ціль, план, наполегливість, і мислення та світогляд зміниться!

7. Інвестуйте в себе, та не відкладайте на чорний день, бо самопрограмування зіграє важливу роль і чорний день настане.

8.Якщо метою є фінанси без мрії, ви їх не отримаєте!

Як стати фінансово незалежними? Є всього два чесних способи за винятком випадку лотерея.

1-ий. Власна справа, але це не тоді коли ви більше року витрачаєте вдень більше 2 годин особисто для розвитку власного бізнесу. (за винятком творчих професій).

2-ий. Це найнятий працівник, якщо ви вже 1 рік на роботі і ваша зарплата не збільшилась на 200% і у вас не вища посада тоді звільняйтесь бо фінансової незалежності не буде і надалі. (за умови, що ви викладаєтесь на максимум і робите щось на 1 позицію більше в день чим мали зробити).Автор: Тарас Яцків

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

334


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.