ПРИВАТБАНК ВИКАЧУЄ З КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ ЗА КОМУНАЛКУ ОСТАННЄ.

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Від недавно Державний Банк України, «ПриватБанк» який був націоналізований після того, як за тиждень до так званої націоналізації Валерія Гонтарева зібрала представників всіх банків України та розповіла, як діяти у разі банкрутства тоді приватного та найбільшого банку України «ПриватБанку».

Чого тільки не було після націоналізації «Приватбанку» і депозити переоформлялись автоматично без можливості зняття, і «Приват24» не працював і відсотки по закритим кредитам продовжували нараховуватись, баланс в додатку «Приват24» відображався невірно.Але на цьому не закінчилися проблеми тепер уже Державного Банку України в особі Міністерства Юстиції України. З 25 березня 2019 року всі комунальні платежі з комісією від 1грн. мінімум. Тому тепер для оплати комунальних платежів через «Приват24» чи відділення банку кожен українець, що здійснює оплату за допомогою даного банку буде змушений оплачувати комісію, нагадаємо що банк є державним.

Як пояснюють на гарячій лінії банку «3700» такі умови у нових договорах з підприємствами, підприємства в свою чергу запевняють, що теж платять комісію за обслуговування рахунків…

На даний момент (29.03.2019) клієнтів ПриватБанку 14 000 000 трохи порахуємо сервісом Приват24 користується 9,6 мільйонів припустимо, що комунальних платежів всього п’ять (газ, хол.вода, каналізація, світло, квартплата) 5грн. комісія щомісяця за послуги 5*9 600 000 = 48 000 000грн. також підприємства платять за обслуговування рахунків, але не будемо брати, це до уваги.

Ось так державний банк заробляє, а здається ну, що таке всього 1грн. за оплату однієї послуги комунальних послуг, а тут 48 мільйонів прибутку.

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

435


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.