Президент підписав закон про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні згідно Директиви 2013/34/ЄС

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Президент підписав закон про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні згідно Директиви 2013/34/ЄС. Ще 5 жовтня 2017 року Верховною Радою України був ухвалений закон «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». У відповідності до прийняття угод, що забезпечують належне виконання Україною, угоди про асоціацію з ЄС.

В основному Директива 2013/34/ЄС включає багато пунктів, щодо покращення малого підприємництва: У цій Директиві береться до уваги програма Комісії «Удосконалення регулювання» і зокрема інформаційний документ Комісії під назвою «Розумне регулювання в Європейському союзі».

Спрямований на розробку та впровадження системи регулювання найвищої якості з дотриманням принципів субсидіарної і пропорційності адміністративних процедур створюваним пріоритетами. Інформаційний документ Комісії під назвою «Спочатку подумай про малий – Закон «Про мале підприємництво» для Європи, прийнятий в червні 2008 року і виправлений в лютому 2011 року, визнає центральну роль, яку відіграють малі та середні підприємства (МСП) в економіці Союзу.

Удосконалення загального підходу до підприємницької діяльності та впровадження в процес формування політики принципу «спочатку подумай про малий» - від розробки правових норм до здійснення публічних функцій. Європейська рада, що проходила 24-25 березня 2011 року, підтримала намір Комісії включити в «Закон про єдиний ринок» заходи, спрямовані на забезпечення зростання, створення нових робочих місць і досягнення відчутних результатів для громадян і суб'єктів підприємництва.

Повний текст Директиви 2013/34/ЄС тут.

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

539


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.