Новий Президент України 2019 року. | Екстрасенс зробила сенсаційний прогноз...

Данную статью Вы можете прочитать на русском
В той час коли соціологічним дослідженням, в нашій країні дуже складно вірити, а твоє оточення і агітація на кожному кроці нав’язує свою думку, залишається той інший варіант, в який мало хто вірить чи навіть якщо переконається не повірить. Екстрасенси сьогодні це буденність і як б там не було 34 % вірить у них, та їхнім прогнозам.

Лілія Нор стала відомою після реаліті-шоу каналу СТБ «Битва Екстрасенсів 17 сезон Україна», де Лілія Нор стала півфіналісткою. Хоча по справжньому популярна стала завдяки реальній роботі в прямих ефірах, на своєму Youtube каналі та фейсбук трансляціях, де в режимі реального часу відповідає на запитання онлайн.Все, що потрібно це вказати своє ім’я та вік ну і звичайно поставити запитання. Дивно спостерігати коли на запитання людей типу «як пройде моя операція, Марина 36 років», відповідь: «у Вас дві планові в травні, перша нормально друга незначні ускладнення, що згодом пройдуть…».

Дехто шукає загублені ключі, і це для когось смішно, а для когось серйозно, багато запитань бувають саме про майбутнє України. Починаючи з липня 2018 року, Лілія в прямому ефірі сказала, що Зеленський піде на вибори та має шанси на перемогу, після цього ефіру почалась серія роликів про кандидатів у президенти України.

Кожен ролик в плей листі про кандидатів, відкриває їх з тієї сторони про які ми не знали, до-слова Лілія Нор проживає в Німеччині, тому крім назви кандидатів та їх повного віку про них нічого не знає. Останні два ролики з різницею майже місяць про переможця виборів, в одному Лілія розповідає про змову політиків Тимошенко з Порошенком, в другому знову таки оголошує того самого переможця.Другий ролик по-суті відповідь всіх хейтерам, що залишають масу негативних коментарів. Але Лілія Нор не прикрашає факти не розтягує ролики для виставлення своїх прогнозів в якусь красиву картинку. Поки інші тарологи, емпати, екстрасенси чекають першого туру, що б потім записати ролик хто переможе в другому турі, Лілія Нор за два місяця до Виборів-2019 уже оголосила переможця.Тому рекомендуємо підписатися на Youtube канал Лілії Нор чи фейсбук сторінку, та переглянути бодай два останніх ролика та дізнатися переможця… Пам’ятайте, що ваш вибір повинен бути незалежний від будь яких прогнозів будь-кого та пустих обіцянок думайте та ще раз думайте…


ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

650


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.