Як накачати прес за 60 днів

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Бажаєш мати прес з кубиками? Отже прес за 60 днів, 90% тренерів та бодібілдерів скажуть Вам що це неможливо тому що м'язам потрібен відпочинок для відновлення. А 10% не завжди готові відповісти на це запитання чесно бо кожен секрет має свою ціну.

Голлівудські тренера відповідають що це можливо такі як Кайл Браун та Трейсі Андерсон який тренує Мадонну, Кортні Кокс, Гвінет Пелтроу, Шакіру.

З чого почати?

1- це ціль;

2- це мотивація;

Ціль потрібно поставити точно з конкретною датою, також конкретно має бути результат того чого Ви хочете наприклад має бути видко чітко 6 кубиків пресу 20,06,2017р. ще краще вибрати фото тієї людини яку Ви повинні перевершити або мати одинаковий результат на момент закінчення цілі.Мотивація тут Вам потрібно вмотивовувати себе для чого це Вам і що Ви отримаєте при досягненні цілі, одним з кращих способів це парі, або позбавитись свого комплексу фото в купальнику чи виходу на пляж.

Дієта повинна бути, з їжі слід обов'язково виключити білі вуглеводи, тобто цукор, рис, хліб, макарони.

Не зважуйтеся, а фотографуйтеся. Зміни фігури на вагах відображаються не завжди. Ефективніше замість зважування регулярно фотографувати свій прогрес. Знімки дають точніше уявлення про зміни тіла і наочно показують, наскільки ви близькі до своєї мети.Щодня збільшуйте навантаження. Аби адаптувати організм до фізичних навантажень, збільшуйте рівень активності поступово. Наприклад "черевне скручування" при щоденному виконані збільшуйте на мінімум +1 максимум +2 додаткових скручувань, що до вправи "планка" то її в секундах рекомендується збільшувати на мінімум +2 секунди максимум +3 секунди щодня.

Рекомендуємо вживати щодня мінімум 1,5 літра води, любителям кави до 4 чашок експресо або 3-х амерікано без молока, запиваючи кожну порцію кави такою ж кількістю води, більш детально про користь кави тут.Тренування на прес, основні вправи


1. Велосипед скручування

2. Місток

3. Правосторонній та лівосторонній планк

4. Піднімання ніг

5. Планка

6. Зворотне скручування

7. Кобра

8. Альпініст

9. Місток на одній нозі

10. Дотик п'яткою

11. Російський твіст

12. Черевне скручуванняЩодня обов'язковими є 5 вправи +2 вправи на вибір з 12-ти, вправи не повинні повторюватись щодня крім 5-ти обов'язкових:

Початковий старт у перший день зранку та у вечері тобто в день по 2 підходи (не забуваємо про збільшення щодня згідно рекомендацій що описані вище в статі):

1. Черевне скручування 10+

2. Піднімання ніг 8+

3. Дотик п'яткою 8+ (по чотири з кожного боку)

4. Планка 6+ секунд

5. Альпініст 6+ (по три з кожного боку)

Плюс 2 вправи на вибір почато з 6+ разів.

І саме головне позитивне мислення та посмішка:)

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

604


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.