Нові штрафи в новому 2018 році, нові права дійсні 2 роки.

Данную статью Вы можете прочитать на русском
1. Отже якщо водій перевищить швидкість на 50км/год. Змушений буде заплатити 3400грн.

2. Якщо водій вчинив ДТП і залишив місце ДТП штраф сягне 3400 грн. також передбачено позбавлення права керування транспортним засобом на строк до шести місяців.

3. Сів за кермо без прав заплати 10200грн. вдруге забув права заплати 40800грн.
4. Позбавили прав а ти не втримався штраф у 20400грн. повторно 40800грн.

5. "Положення про порядок видачі посвідчення водія". Тепер нові права дійсні всього 2 роки, якщо за цей період водій не вчинив три або більше, адміністративних порушення в сфері безпеки руху посвідчення буде замінене на інше терміном 30 років. У випадку порушення впродовж 2 років особа повинна заново скласти іспит на знання ПДР.

6. Авто буде евакуйоване у разі порушення правил паркування: авто залишене на проїзній частині у 2 і більше ряди, паркування здійснене з порушенням ПДР місцях зупинки/стоянки, авто унеможливлює рух інших ТЗ, перешкоджає руху пішоходів, блокує проїзд двома і більше смугами руху.

7. Паркування забороняється: на залізничних переїздах, трамвайних коліях, на естакадах, мостах, шляхопроводах чи під ними у тунелях, на пішохідних переходах та перехрестях, ближче 30м. від транспортних зупинок або відповідного знаку, ближче 10 м. від дорожніх робіт, у місцях, де є неможливий зустрічний роз’їзд або об’їзд ТЗ, який зупинився, ближче 10 м. від виїздів з прилеглих територій пішохідних переходів та перехресть ( крім випадків зупинки для надання переваги у русі).8. Адміністративне стягнення може бути накладене не пізніше 12 місяців, з дня вчинення порушення.
9. Повернення ФОТО/ВІДЕОФІКСАЦІЇ ПОРУШЕНЬ ПДР.

Також найближчим часом розробляється доповнення в законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху», в якому передбачається покарання від 7 до 12 років позбавлення волі, за вчинення ДТП у нетверезому стані, та позбавлення права керування транспортним засобом від 5-ти до десяти років.

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

2826


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.