Небезпечне майбутнє

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Майбутнє яким воно буде? Найближчі 15 років боротьба людей за місце під сонцем, а точніше за роботу, розпочалась уже сьогодні в 2017 році. За оцінками Оксфордського університету 1/3 теперішніх працівників замінять машинні технології (роботи).

Якщо колись вигідно було перенести виробництво в Китай то зараз вигідніше купити робота.

Білл Гейтс, стурбований такою роботизацією, пропонує ввести податок за використання роботів на виробництві, який можна буде використовувати для соцвиплат безробітним.

Машини вже забирають роботу у американців. За даними Массачусетського інституту, з 1980 року робочих місць в США поменшало – з 18,9 млн до 12,2 млн. Найближчі 10 років професії що мають відношення до банків, громадського харчування та торгових агентів, повністю або частково будуть ліквідовані.

Багато експертів не задоволені таким розвитком подій, та навіть вважають такий прогрес небезпечним для людства, але інші експерти яких меншість навпаки.

Коли з'явилися автомобілі багато ковалів що виробляли вози залишились без роботи, проте відкрились такі вакансії як менеджери з продажу автомобілів.

Цитати з інтерв'ю Стіва Возняка:

«Важку промисловість в майбутньому переведуть в космос. Виробничі площі перемістяться на Марс, а Земля буде використовуватися тільки для проживання.Число лікарів і лікарень буде зведено до мінімуму. Медичні ґаджети дозволять людям без відвідування поліклінік ставити діагнози і виписувати необхідні ліки.

Подивіться, скільки грошей у Apple (компанія має в своєму розпорядженні $ 246,1 млрд). Вони можуть інвестувати в що завгодно. Дивно навіть думати, що до 2075 Apple припинить своє існування. Те ж стосується Google і Facebook»

За прогнозами Світового економічного форуму найближчих 5 років доведеться звільнити 18 млн. робочих місць. Спочатку замінять працівників чорноробів, шаблонних працівників, працівників сфери обслуговування, клерки.Професії іт сфери та творчі будуть цінуватися. Живіть з метою і світ буде кращим завдяки нам а не роботам... Тому як сказав Марк Цукерберг випускникам Гарварду: “Cтворіть світ, в якому у кожного є почуття мети”.

Ну і на завершення ми довго перевіряли інформацію та аналізували на якій стадії індустрія інтимних роботів?

Насправді тенденції та компанії активно працюють та випускають уже роботів для задоволення інтимних потреб.

Небезпека в тому що робот не спраглий до емоцій, не втомлюється, і повністю безпечний.Вчені пояснюють, що в такому випадку коли задоволення фізіологічних чи інтимних потреб буде легкодоступним та безпечним, людській рід немає жодного шансу.

Ви досі думаєте що люди не літають?
ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

463


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.