«НЕ ТРАТЬТЕ КУМЕ СИЛИ, СПУСКАЙТЕСЯ НА ДНО!»

Данную статью Вы можете прочитать на русском
«НЕ ТРАТЬТЕ КУМЕ СИЛИ, СПУСКАЙТЕСЯ НА ДНО !» Інакше і не скажеш про Російський рубль, який опустився на дно двох річної давності.

Російський рубль стрімко падає і не збавляє обертів. Ще на початку тижня (06.08.2018) валютна пара USD – RUB торгувалась в районі 63,5 руб. за долар, а вже четвер, 9 серпня, досягла позначки в 66 – 66,7 руб. за долар.

І це ще тільки початок, якщо враховувати тенденцію до росту, що випливає з графіку, та санкцій які США все частіше і частіше готує для РФ і вже оголосили про готовність до нових санкцій у відповідь до подій які відбувалися у Великобританії де був отруєний колишній співробітник ГРУ Сергій Скрипаль. Нові санкції, Держдепартамент США , планує ввести в дію приблизно 22 серпня.Враховуючи «бичий » тренд графіка, санкції США, відношення світового суспільства до Росії і економічну ситуацію в світі, зараз не найкращі часи для «дерев’яного » , і коли як не зараз слід здавати в обмінники рубль і купляти більш стабільнішу валюту як наприклад : долар, єну, китайську юань. Але в кожного є свій свідомий вибір і вибирати саме вам.

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

387


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.