Майнінг технології блокчейн, тепер оподатковується за КВЕД-2010 клас 63.11

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Майнінг технології блокчейн, тепер оподатковується за КВЕД-2010 клас 63.11.

Урядовий комітет на чолі віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва 15 березня 2018 року дав розпорядження, внести відповідні нормативні акти, та напрацювати відповідні документи.

Оскільки Україна входить до 20 країн з розвитку криптоекономіки, і впроваджує технології на основі блокчейн алгоритму. Степан Кубів додав, що внесення пункту щодо діяльності з майнінгу до Класифікатора діяльності з підтримки функціонування розподіленої бази даних має відбуватися у класі 63.11

“оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність”, оскільки майнінг передбачає послуги з підтримки та забезпечення функціонування розподілених реєстрів даних у т.ч. з використанням технології блокчейн, оброблення даних та смарт-контрактів у розподілених блокчейн-реєстрах.

Іншими словами тепер якщо у Вас є «Біткойн-ферма», то крім інших органів до Вас може навідатись Фіскальна служба України.

Перший віце-прем’єр-міністр також додав, що збалансоване рішення з цього питання вимагає погодження усіх ключових державних органів, відтак доручив Мінекономрозвитку, Мінфіну, Мін’юсту, Міненерговугілля разом з Держстатом, Агентством електронного урядування, НБУ (за згодою), НКЦПФР (за згодою), СБУ (за згодою) розробити відповідний проект нормативно-правового акту щодо доповнення Національного класифікатора України “Класифікація видів економічної діяльності”.


ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

312


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.