Паралельний світ, наука та Екстрасенси. Лілія Нор та Антон Гречишников

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Паралельний світ, або ж те чого не бачимо існує? Наука і паралельні світи уже не є чимось непоєднуваним, так чи інакше багато вчених атеїстів в кінці кінців вірять в те, що самі заперечували.

Чого сама лише «теорія струн» варта яку намагається пояснити квантова фізика, завдяки «теорії струн» виявляється подорожі в часі абсолютно нормальні речі які науково можна обґрунтувати.

Та сьогодні мова не про «теорію струн», а про людей які бачать більше «Екстрасенси», в Україні багато передач в яких є учасники з надприродним здібностями.

Та після закінчення шоу їх практично більше не видно, а якщо видно то в іншому шоу. Але є винятки справжні екстрасенси які руйнують стереотипи, роблять те чого не було ніколи раніше і не в шоу, не для обмеженого кола, а в прямому ефірі на своїх соціальних сторінках, профілях.

Світ не стоїть на місці, технології змінюються і вже на межі фантастики, тому не дивуйтесь, що і «Екстрасенси» бачать на відстані та можуть читати людей.Перші екстрасенси які зараз змінюють реальність, та не бояться будь-яких запитань є Лілія Нор та Антон Гречишников, саме вони після відомого телешоу «екстрасенсів» виходять в прямі ефіри, де люди їм ставлять запитання, першою хто вирішила так робити була Лілія Нор, і це справді успіх та вдале рішення.

Дивно бачити коли йде прямий ефір на фейсбук сторінці скажімо Антона Гречишникова, люди ставлять запитання різного характеру наприклад таке «у мене операція такого числа вона пройде вдало?» відповідь «я бачу вона у Вас не одна а дві заплановані, планові» і тут коментар від людини «як Ви знаєте і.т.д».

Не завжди екстрасенси готові відповісти на питання питань багато людей до 1000 чоловік в трансляціях. Тим не менше результат викликає похвали екстрасенсів, та просто резонанс і руйнування міфів, що тільки при зустрічі екстрасенси щось бачать і можуть допомогти.

Отже 15 березня о 20:00 по Києву у кожного є можливість поставити запитання на яке буде відповідь «ТАК» або «НІ», обов’язково написати вік та дату народження. В прямому ефірі на сторінці Лілії Нор рекомендуємо підписатися що б не пропустити, а також Антон Гречишников 14 березня о 22:00 по Києву вийде в прямий ефір на своїй сторінці.

15 березня о 20:00 по Києву можливо теж буде Антон Гречишников допомагати в коментарях Лілії Нор відповідати на запитання. Офіційні сторінки Лілії Нор, та Антона Гречишникова. Вірити чи не вірити, ігнорувати чи ні, вирішувати тільки ТОБІ.

P.S. Головне зрозуміти, що «екстрасенси» це живі люди які теж мають звички, та свої вподобання та переконання.

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

290


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.