Компанія що обігнала Apple і Samsung мега інноваціями.

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Невідома нікому китайська компанія Vivo, перевершила сподівання любителів інновацій та фанатів Apple і Samsung. Перша по справжньому революційна технологія сканер відбитків пальців під дисплеєм смартфона.

Це набагато зручніше чим коли сканер знаходиться ззаду корпусу смартфона, та безпечніше чи нова технологія Apple Face ID. Також кнопка, що схована під дисплеєм є більш анатомічною та знаходиться вище стандартного розміщення сканерів відбитків пальців у інших виробників, тому згинати палець для розблокування не доведеться.Перевершив розробник і дизайном адже рамка є найвужчою з усіх можливих гаджетів, динаміків та камери на передній верхній панелі немає. Cелфі-камера схована, і в буквальному сенсі висувається при потребі, або при натисканні сенсорної кнопки.

Якщо з камерою зрозуміло тоді, як ж без динаміка? Компанія представила цю модель Vivo Apex Full View і використовує технологію, яка проводить звукові вібрації одразу у внутрішнє вухо. Раніше компанія Google теж використовувала цю технологію при розробці Google Glass.Vivo Apex Full View це експериментальна модель, що потребує тестування та вдосконалення, деякі функції можуть не працювати. Компанія Vivo обігнала по інноваціям, Samsung і Apple, адже компанії не запускають подібних функцій, поки не будуть впевнені у їх функціонуванні та надійності.

Цінова ж політика компанії теж набагато скромніша за своїх прямих конкурентів, незабаром дізнаємось про компанію більше, новий лідер у розробці гаджетів заявив про себе «голосно».


ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

835


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.