Кава вся користь та шкода для організму.

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Кава шкідлива чи корисна?

Різноманітність кави сьогодні вражає, різна технологія температури смаження зерен, робить смаки кави все більш насиченими та неповторними. Якщо Ви випиваєте більше двох чашок еспресо ця стаття для Вас.

Популярність кави росте з кожним днем, щодня у світі випивається 2,5 млрд.(два з половиною мільярда) чашок кави.

Суперечки стосовно користі та шкоди не припиняються ні на мить, то шведські вчені виявили пряму залежність зменшення росту грудей у жінок при вживані у віці від 14-26 років, то американські вчені рекомендують вживати щодня до 800 грам кави для профілактики розсіяного склерозу.

Кава містить у своєму складі велику кількість сполук та кислот основними є кофеїн, тригонелін, сахароза та сполуки танінів.

Кофеїн має здатність підбадьорювати, за рахунок звуження судин тиск збільшується організм просинається.

Тригонелін при нагріванні перетворюється на нікотинову кислоту та вытамін PP (ніацин), яка є корисною в невеликих кількостях, але саме вона викликає залежність.

Органічні сполуки танінів утворюють в'язкі речовини які здатні лікувати запалення носа, горла, і т.п.

Сахароза корисна для людей що страждають гострим нефритом, хворобами печінки (гепатити, гострий холецистит), сахароза є природним імунодепресантом,

Одна чашка кави містить 20% добової норми сахарози також вітамін P, 8 вітамінів групи B та 30 органічних кислот, такі як: яблучна, лимонна, оцтова, кавова і рідкісна Хлорогенова кислота, та ще корисні мінерали, такі як калій, кальцій, фосфор і залізо.

Кава протипоказана людям з проблемами серця, та підвищеним артеріальним тиском. Користь від кави надзвичайно велика: допомагає пом'якшити прояви алергії, астми, активізує роботу шлунково-кишкового тракту. Завдяки сечогінній дії при отруєні, деякими отрутами та наркотичними речовинами є показаною.

Крім того, у чоловіків кава здатна покращувати репродуктивну функцію, підвищуючи активність сперматозоїдів. Допомагає кави і тим, хто хоче скинути зайву вагу.

Пам'ятайте що після вживані кави потрібно випивати щонайменше 200 грам води, оскільки при звужені судин у всьому організмі, ниркові судини навпаки розширюються і починають активно працювати.

Як бачите при помірному вживані кави користі більше ніж шкоди, тому можливо Вам саме зараз кави?

Варто відзначити, що кава є другим після нафти товаром по продажах на світовому ринку.

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

1186


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.