Депутатам ВРУ варто повчитись: Грузія 1% ПДВ для малого бізнесу.

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Кожен підприємець Грузії доходи якого складають до 500 000 ларів на рік. / $250 000 США. Буде ставка податку для них у розмірі 1% замість 5% які є зараз.

Також скасовується принцип сплати податку на перед, тобто тепер підприємці Грузії сплачуватимуть в кінці календарного місяця.

Під норму нового податкового закону підпадає 120 тисяч осіб що займаються дрібним бізнесом на території Грузії. Не зважаючи на те, що сьогодні ставка для дрібних підприємців Грузії є всього 5%, і є на сьогодні найнижчою у всьому Євросоюзі, до якого Грузія поки не входить а є лише асоційованим учасником.

За словами міністра фінансів Грузії Мамука Бахтадзе. «Нова податкова ініціатива з одного боку, встановлює мінімальне податкове навантаження (1%) для малого бізнесу, а з іншого боку забезпечує спрощений податковий облік для підприємців, мають бути скорочені до мінімуму витрати на податкове адміністрування.Ми вважаємо, що пропоновані зміни будуть істотним стимулом для малого бізнесу для подальшого Розвиток в Грузії», - йдеться в повідомленні міністерства фінансів, податкової та митної політики Департаменту.

Нова ставка оподаткування у розмірі 1%, почне діяти в Грузії з 1 червня 2018 року, також спроститься процедура звітності, лише контрольно-касовий апарат. Також жодних додаткових зборів, немає.

Для прикладу в Україні всі збори та можливі податки, зображено на фото нижче.
ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

219


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.