Геймерський номер в готелі Хілтон.

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Геймерський номер в готелі Хілтон. Компанія Alienware обладнала один номер в готелі Хілтон, що в Панамі за останнім словом техніки. Якщо ви фанат ігор і так склалося, що за вікном в день та ніч лиє дощ в цьому номері ви справді відпочинете.

В кімнаті готелю Хілтон Панама два ліжка чудовий вид на пляж, крім цього 65 дюймовий екран 4К, потужний комп’ютер, контролер Xbox One Elite і шолом віртуальної реальності Oculus Rift. Що до вартості перебування то ніч в геймерському номері обійдеться в 350$.

Подібний готель є на острові, що в Пхукеті, правда там весь готель створений для геймерів, але й приймає звичайних гостей. В номерах готелю не має комп'ютерів, але є зал для п'ятдесяти учасників, де гравці можуть тренуватися та просто грати в улюблені ігри.

Переважно готель приймає ігрові команди, в залі доступні всі кіберспортивні ігри, а якщо улюбленої гри немає, адміністрація встановить її залюбки.В цьому готелі не люблять «чітерів» (чітер той хто займається маніпулюванням, шахраюванням), тому якщо ви сильно покращуєте свого персонажа, або використовуєте VR-програми для бачення крізь стіни, то для вас вхід буде закритий і попросять покинути зал.

Вартість проживання в готелі на острові Пхукет обійдеться Вам у 30-40$ за добу.

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

436


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.