Бореться за життя з народження! НЕЙРОБЛАСТОМА

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Як часто ми бачимо пости про хворих діток та дорослих, мабуть у кожного на сторінці в соц. мережах ми бачимо у когось з наш друзів, близьких, родичів час від часу прохання про допомогу.

Звичайно хочеться допомогти всім, але не у всіх і не завжди є змога це зробити, тим більше з розвитком та популярністю соц. мереж таких постів дедалі більше, а допомоги менше.

Життя 5 річного Василька Лисовця змінилося вже в однорічному віці, в нього виявили пухлину з інтрадуральним поширенням і було направлено в Національний Інститут Раку в Києві. На сьогоднішній день (25.02.2019) Василько уже переніс 2 операції одна з них в Києві друга була в Італії.Мати розвилась з батьком хлопчика і власними силами з бабусею Василька роблять більше аніж можуть, завдяки зусиллям медиків та рідних хлопчика, після багаторазової хіміотерапії, вдалося подолати 3-тю стадію важкої хвороби раку – нейробластома. Ускладнення від цієї хвороби є парез ніг, Василько не може ходити, що б відновити рухову систему проводять рефлектотерапію Л.Ц.К. та масаж.

Залишилась остання операція потрібно встановити пластину у тазо-бедреному суглобі, та подальша реабілітація. Нажаль не все відбувається як у казці з щасливим «хепіендом» вартість операції та подальшої реабілітації 600 000 грн. Також кожен з нас може відмовитись від чашки кави чи пачки цигарок на один день та пожертвувати Василькові, або ж просто допомогти.

В час коли в Україні неоголошена війна і постійні політичні та соціальні труднощі, коли ніхто невпевнений чи буде завтра працювати там де працює зараз, ми українці вміємо об’єднуватись і самостійно не надіятись на владу чи долю, а допомагати… Допоможемо і зараз 5 річному Василькові Лисовець… сторінка мати хлопчика у фейсбуці Зоряна Йовановіч. Контакти бабусі та матері Василька:

Мати: Зоряна Лисовець, моб. тел.: 0984130777 номер картки: 4790 7040 0036 1108 (Ощадбанк України)

Бабуся: Любов Бабяк, моб. тел.: 0987758421

номер картки: 5168 7426 0176 4834 (Приватбанк )

ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

238


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.