Ілон Маск попередив людство про небезпеку у найближчі 10 років.

Данную статью Вы можете прочитать на русском
Ілон Маск засновник та глава компанії Tesla на фестивалі SXSW, поділився своїм баченням найблищого майбутнього.

На думку розробника третя світова війна є неминучою, а найкращий спосіб перичикати ядерну зиму, це оселитися на інших планетах. Дехто сприймає це як жарт але Маск не жартував. На 2019 рік у Space X запланований запуск Big Falcon Rocket, що прямуватиме до Марсу.

Також Ілон Маск розповів про створення законодавства який діятиме на планеті Марс. Саме принцип прямої демократії, на думку розробника буде найвдаліший для роботи на інших планетах. Для прийняття закону потрібна згода 60% мешканців планети Земля.

Що є абсолютно революційним в його принципі «прямої демократії», закони діятимуть лише певний період часу, а згодом закон або втрачає силу, або з поправками та покращеними змінами знову діє.

Штучний інтелект для Ілон Маска є загроза номер один, на другому місці це ядерний потенціал країни. На сьогоднішній день в жодній країні світу не створена законодавство, яке б регулювало роботу роботів.

За словами розробника, це вже приносить втрати робочих місць для людей. Також Ілон Маск нагадав, що його стартап «Neuralink» теж використовує штучний інтелект нейроінтерфейс, що підключений до мозку людини.

Це приклад того як штучний інтелект працює на благо людства. Ну і звичайно Tesla компанія в якій до кінця 2018 року, планують розробити автопілот який у 200 разів буде безпечніший водія.


ПІДТРИМАЙТЕ НАС У ФЕЙСБУЦІ ВТУПАЙТЕ В ГРУПУ ДЯКУЄМО :)

578


ТОП ПОПУЛЯРНИХ

Підтримайте нас у facebook дякуємо.